X

Zadzwoń: 609 447 887


Jesteśmy dostępni
od 8:00 do 20:00

Zadzwoń: 665 446 556


Jesteśmy dostępni
od 8:00 do 20:00
Zdalne czytanie danych z tachografu i karty kierowcy
Możliwość zdalnego odczytu karty kierowcy oraz danych z tachografu w pojazdach, także poza granicami kraju. Odczyt zapisany na karcie i w tachografie, akceptowany podczas kontroli ITD. Bieżące śledzenie czasu pracy kierowcy z alarmami przekroczeń wg rozporządzenia 561/2006

Mobilność

Kontrola czasu pracy kierowcy

Efektywność

Bezpieczeństwo

Wygoda

Kontrola techniki jazdy

Jak działa system?

System jest idealnym rozwiązaniem w firmach transportowych, których auta jeżdżą pomiędzy krajami Europy Zachodniej, bez zjazdów do Polski. Pobrane pliki w formacie DDD przerzucane są do programu wyliczającego czas pracy oraz wynagrodzenia kierowców. Diety natomiast pobierane są z raportu czasu pracy kierowcy w danym kraju.

Zalety systemu

Główną zaletą jest to, że klient ma możliwość zdalnego czytania karty kierowcy co 30 dni i zdalnego czytania tachografów w pojazdach, wymaganego co 90 dni, według Rozporządzenia (WE) Parlamentu Europejskiego i Rady nr 561/2006 z dnia 15 marca 2006 r.

Wypróbuj przez miesiąc za darmo

Aby zapoznać się z oferowaną przez nas usługą, oferujemy bezpłatny , miesięczny okres testów, polegający na montażu nadajnika w wybranym pojeździe i udostępnieniu dedykowanego konta.

Skontaktuj się z nami