X

Zadzwoń: 609 447 887


Jesteśmy dostępni
od 8:00 do 20:00

Zadzwoń: 665 446 556


Jesteśmy dostępni
od 8:00 do 20:00
System zarządzania logistyką

Nawi24.pl wspiera zarządzanie ponad 150 pojazdami z przewozem ponadgabarytowym. Odpowiada za sprawne wytyczenie i przesłanie kierowcy trasy przejazdu oraz nadzór i realizację zlecenia.

System Nawi24

Monitoring

System Marcos

Dwustronna komunikacja

Mobilność

Automatyzacja

Jak działa system?

Dyspozytor wytycza trasę w systemie Nawi24, a następnie przesyła ją kierowcy na tablet znajdujący się w kabinie. Kierowca potwierdza otrzymanie trasy i porusza się pojazdem wedle wytyczonej trasy. System monitoruje przejazd, wysyłając dane do dyspozytora, w określonych interwałach czasowych (na przykład co 10 minut, lub po przejechaniu określonego odcinka trasy, na przykład co 30 kilometrów). Informacja o dotarciu do miejsca docelowego jest także wysyłana bezpośrednio do dyspozytora.

Integracja z systemem Marcos

Dzięki integracji z systemem zarządzania logistyką Marcos, zapisywana jest trasa, automatycznie raporty i dane z karty drogowej. Ponadto, automatycznie wyliczane są koszty przejazdu oraz płace dla kierowcy.

Komunikacja między kierowcą, a dyspozytorem przebiega dwustronnie – dzięki czemu nasz system to idealne narzędzie do komunikacji z pojazdami i kierowcami.

Wypróbuj przez miesiąc za darmo

Aby zapoznać się z oferowaną przez nas usługą, oferujemy bezpłatny , miesięczny okres testów, polegający na montażu nadajnika w wybranym pojeździe i udostępnieniu dedykowanego konta.

Skontaktuj się z nami