X

Zadzwoń: 609 447 887


Jesteśmy dostępni
od 8:00 do 20:00

Zadzwoń: 665 446 556


Jesteśmy dostępni
od 8:00 do 20:00
Kontrola paliwa
System umożliwia kontrolę zużycia paliwa dzięki montażowi czujników otwarcia wlewu paliwa lub przeliczania na bieżąco ilości spalonego paliwa w stosunku do ilości zatankowanego paliwa.
Dane pobierane są bezpośrednio z komputera pojazdu, kalibrowane i udostępniane użytkownikom.

Efektywność

Kontrola

Bezpieczeństwo

Optymalizacja kosztów

Komunikacja

Pomiary

Jak działa system?

Każde odkręcenie korka paliwa uruchamia alarm w systemie, wraz ze wskazaniem konkretnej lokalizacji zdarzenia.  Alarm może przybrać formę wiadomości e-mail, bądź SMS. Ponadto, w kabinie kierowcy zamontowany jest buzer, który informuje kierowcę o każdej próbie odkręcenia korka, na przykład podczas nocnych postojów na parkingu.

Zdarzenia serwisowe

System umożliwia definiowanie zdarzeń serwisowych, zależnych od czasu lub ilości przejechanych kilometrów, takich jak przypomnienie o przeglądzie rejestracyjnym przypadającym za 3 miesiące, przypomnienie o wymianie oleju co 20 tys. kilometrów itp. Zdarzenia można definiować i dostosowywać do własnych potrzeb.

Wypróbuj przez miesiąc za darmo

Aby zapoznać się z oferowaną przez nas usługą, oferujemy bezpłatny , miesięczny okres testów, polegający na montażu nadajnika w wybranym pojeździe i udostępnieniu dedykowanego konta.

Skontaktuj się z nami