X

Zadzwoń: 609 447 887


Jesteśmy dostępni
od 8:00 do 20:00

Zadzwoń: 665 446 556


Jesteśmy dostępni
od 8:00 do 20:00
Kontrola nad załadunkiem
Monitoring wartości temperatury w pojazdach chłodniach z alarmami przekroczeń indywidualnie założonych wartości maksymalnych i minimalnych.
Dodatkowo funkcja ochrony pojazdu poprzez blokadę uruchomienia pojazdu przed autoryzacją pastylką DALLAS lub karta RFID.

Efektywność

Kontrola

Bezpieczeństwo

Optymalizacja kosztów

Komunikacja

Pomiary

Jak działa system?

Nadajnik GPS współpracuje z czujnikiem temperatury przestrzeni ładunkowej oraz z czujnikiem otwarcia klap. System generuje raporty z wartościami temperatur oraz definiuje miejsca wystąpienia alarmu niższej lub wyższej niż założona temperatury. Alarmy mogą być jednocześnie wysyłane drogą SMS kierowcy lub dyspozytorowi. Dodatkowo pojazd jest chroniony przed uruchomieniem silnika pastylką Dallas lub czytnikiem RFiD. Bez identyfikacji odpalenie silnika w pojeździe nie jest możliwe.

Kontrola otwarcia i zamknięcia wrót chłodni

System na bieżąco śledzi otwarcie wrót chłodni. Czujniki zintegrowane są z dodatkowym alarmem świetlnym i dźwiękowym. Miejsce otwarcia lub uruchomienia alarmu definiowane jest w systemie wraz z wizualizacją. System osobno może powiadomić o alarmie drogą SMS lub e-mail.

Wypróbuj przez miesiąc za darmo

Aby zapoznać się z oferowaną przez nas usługą, oferujemy bezpłatny , miesięczny okres testów, polegający na montażu nadajnika w wybranym pojeździe i udostępnieniu dedykowanego konta.

Skontaktuj się z nami