X

Zadzwoń: 609 447 887


Jesteśmy dostępni
od 8:00 do 20:00

Zadzwoń: 665 446 556


Jesteśmy dostępni
od 8:00 do 20:00
Kontrola zmęczenia kierowcy

Bieżąca kontrola sposobu jazdy i poziomu zmęczenia kierowcy. Zastosowanie systemu minimalizuje ryzyko kolizji na drodze spowodowanej czynnikami ludzkimi. Pozwala dyspozytorom na wgląd on-line na jazdę kierowcy i szybkie reagowanie na nieprawidłowości.

System alarmowy

Analiza stylu jazdy

Bezpieczeństwo

Niezawodność

Jak działa?

System Nawi24 w starszych pojazdach został zintegrowany z systemem Mobileye, który poprzez zamontowane kamery analizuje zachowanie i sposób prowadzenia pojazdów przez kierowcę. W nowych pojazdach nadzór prowadzony jest dzięki bezpośredniemu podglądowi na pracę i komunikaty fabrycznego lane assist.
Dane przesyłane dyspozytorom, wizualizacja przekroczeń linii ciągłej i zachowanie bezpiecznego dystansu. Alarm dźwiękowy dla dyspozytora, jak i również na konsoli kierowcy, w przypadku przekroczenia dwukrotnie linii ciągłej na drodze bez sygnalizacji kierunkowskazem przy założonej prędkości.

Maksimum bezpieczeństwa

Zintegrowanie systemu z pojazdem umożliwia nie tylko polepszenie stylu jazdy kierowcy ale również natychmiastowe wychwytywanie powstałych usterek podzespołów autobusu, co przyczynia się do zmniejszenia ilości kolizji, obniżenia kosztów paliwa i utrzymania pojazdów, a także zmniejsza czasu serwisu i napraw.

Wypróbuj przez miesiąc za darmo

Aby zapoznać się z oferowaną przez nas usługą, oferujemy bezpłatny , miesięczny okres testów, polegający na montażu nadajnika w wybranym pojeździe i udostępnieniu dedykowanego konta.

Skontaktuj się z nami